Služby

Miminka, děti,rodina

Specializujeme se na NEWBORN (focení miminek do 2 týdnů věku), dětskou a rodinnou fotografii, svatební fotografie, boudoir fotografie, foto porodů, portrétní foto včetně firemních portrétů managementu. Zabýváme se také reportážní fotografii křtin, oslav narozenin, plesů, módních přehlídek, firemních akcí a večírků.

Ateliérové a exteriérové fotografie

V ateliéru fotíme přes zimu, jinak se snažíme využít krás přírody. Pokud si budete přát, zajistíme Vám přítomnost vizážistky při fotografování.

Svatební fotografie

Zkušenosti jsou zárukou kvalitních fotografií. Velice důležitá je i osobní schůzka. Prohlédnete si moji práci a předem se dohodněte jak bude svatební den probíhat a jaké budete mít požadavky. Nafotíme velké množství fotografií, ze kterých si Vy sami vyberete ty, které budete chtít upravit a vytisknout. Vybrat si můžete i formát fotografií.

Reportážní fotografie

Fotografie je především o emocích. Focení je naopak o lidech. Vše záleží na domluvě mezi lidmi. Nápad, styl, kreativita podpořená profesionálním vybavením jsou prostředky pro kvalitně odvedenou práci fotografa. Každý zákazník je pro nás důležitý a zaslouží si fotografie s nápadem.

Bohaté zkušenosti dokážeme využít při při fotografování křtin, různých oslav, společenských akcí, módních přehlídek, koncertů, plesů, večírků, tanečních kurzů, školních fotografií a dalších reportážních fotografií různého charakteru.