Důležité!

RAW zásadně neposkytuji! Neupravené fotografie je možné zakoupit za 2.000,-Kč.

Přípatek za focení o víkendu 500,-Kč! Netýká se vyhlášených akčních focení.

Náhledové fotografie zasílám do 5 dnů od fotografování na skryté galerii na Zoneramě. Váš výběr fotografií k úpravě prosím zpět nejpozději do týdne. Hotové fotografie obdržíte v rozmezí 4-6 týdnů od výběru, ve svatební sezóně 6-8 týdnů. Vyhrazuji si právo tuto dobu ev. při nečekaných událostech, nemoci či dovolené prodloužit!!!

Pokud na úpravu fotografíí spěcháte, je možné si připlatit za expres úpravu do 3 dnů 200,-Kč/fotka.
Zájem o jiný poměr stran fotografií než 5:7 prosím hlaste nejpozději při výběru fotografií k úpravě!

Pokročilá retuš - složení ze dvou a více snímků, výrazné zeštíhlení, vyhlazení vrásek, retuš velkých odlesků v brýlích, ... je cena 300,-Kč/fotografie.

Pro objednání a rezervaci termínu je nutné složit závdavek v hodnotě 50% ceny balíčku na účet  1519910013/3030 předem, (do poznámky napsat Vaše příjmení) v okamžiku, kdy dorazí částka na účet, rezervace platí.

Rezervaci lze stornovat 24 hodin před focením, domluvíme si náhradní termín focení.  Ze závažných důvodů (zdravotní problémy) nejpozději ráno v den focení, pokud zavoláte méně než hodinu před focením, nebo vůbec, závdavek propadá. Pokud si focení rozmyslíte, je mi to líto, ale závdavek je nevratný!

Pokud vlastníte slevový voucher,  je možné uplatnit vždy jen jednu slevu, slevy nelze sčítat!  Za voucher peníze nevracím!

Den předem prosím napsat SMS na 774 447 160, že potvrzujete objednaný termín, je to důležitá informace pro mě, ale i pro Vás, že obě strany jsou v pořádku a focení proběhne ve stanovený den a hodinu. Pokud neobdržím potvrzení nejpozději 2 hodiny před fotografováním fotografování ruším!

Na místě focení pak doplatíte zakázku dle ceny balíčku nebo odešlšte doplatek na účet 1519910013/3030

Pokud si vyberete fotografie nad rámec balíčku (200,-Kč/ks), začínám upravovat až po připsání doplatku za tyto fotografie na účet!

Cestovné 10,-Kč/km. Fotografování do 15 km od Deblína v ceně.

Všem, kteří dají svůj souhlas ke zveřejnění fotografií velmi děkuji, protože díky nim i ostatní vidí mou práci.