Důležité!

Neupravené náhledové fotografie RAW zásadně neposkytuji!

Náhledové fotografie zasílám do 5 dnů od fotografování na skryté galerii na Zoneramě. Váš výběr fotografií k úpravě prosím zpět nejpozději do týdne.Vyhrazuji si právo tuto dobu ev. při nečekaných událostech, nemoci či dovolené prodloužit!!!
Zájem o jiný poměr stran fotografií prosím hlaste nejpozději při výběru fotografií k úpravě!

Pro objednání je nutné složit rezervační poplatek v hodnotě 50% ceny balíčku na účet  1519910013/3030 předem, (do poznámky napsat Vaše příjmení) v okamžiku, kdy dorazí částka na účet, rezervace platí. Rezervaci lze stornovat 24 hodin před focením, domluvíme si náhradní termín focení.  Ze závažných důvodů (zdravotní problémy) nejpozději ráno v den focení, pokud zavoláte hodinu nebo 5 minut před focením rezervační poplatek propadá. Pokud si focení rozmyslíte, je mi to líto, ale rezervační poplatek je nevratný!

Pokud vlastníte slevový voucher,  je možné uplatnit vždy jen jednu slevu, slevy nelze sčítat!

Den předem prosím napsat SMS na 774 447 160, že potvrzujete objednaný termín, je to důležitá informace pro mě, ale i pro Vás, že obě strany jsou v pořádku a focení proběhne ve stanovený den a hodinu. Pokud neobdržím potvrzení nejpozději 2 hodiny před fotografováním fotografování ruším!

Na místě focení pak doplatíte zakázku dle ceny balíčku. 

Pokud si vyberete fotografie nad rámec balíčku (100,-Kč/ks), začínám upravovat až po připsání doplatku za tyto fotografie na účet!

Cestovné 6,-Kč/km. Fotografování do 15 km od Brna nebo Tišnova v ceně.

Všem, kteří dají svůj souhlas ke zveřejnění fotografií velmi děkuji, protože díky nim i ostatní vidí mou práci.