Obchodní podmínky

Při objednání fotografování automaticky vyjadřujete souhlas s následujícími obchodními podmínkami:

RAW zásadně neposkytuji! Neupravené fotografie možno zakoupit za 1000,-Kč

Objednání fotografování

 • Na focení se prosím vždy objednávejte  e-mailem na famiglia.fotografo@gmail.com nebo přímo zde na webových stránkách
 • Pro objednání je nutné složit rezervační poplatek v hodnotě 50% ceny balíčku na účet  1519910013/3030 předem, (do poznámky napsat Vaše příjmení) v okamžiku, kdy dorazí částka na účet, rezervace je platná. Na místě focení pak doplatíte zakázku dle ceny balíčku.
 • Den předem( při odpoledním či podvečerním prosím napsat SMS na 774 447 160, že potvrzujete objednaný termín, je to důležitá informace pro mě, ale i pro Vás, že obě strany jsou v pořádku a focení proběhne ve stanovený den a hodinu. Pokud neobdržím potvrzení sms nejpozději 2 hodiny před fotografováním, fotografování ruším.
 • Fotografujeme v Deblíně a okolí,  v ateliéru na adrese Deblín 379                         
 • Pokud máte zájem o služby vizážistky, je třeba se domluvit již při objednání focení.

Cena a platba

Ceník a další porobnosti naleznete zde http://www.famigliafotografo.cz/cenik/

 • Pro objednání je nutné složit rezervační poplatek v hodnotě 50% ceny balíčku na účet  1519910013/3030 předem

Změna termínu

 • Rezervaci lze stornovat 24 hodin předem, v naléhavých případech ráno v den focení, domluvíme se na náhradním termínu focení. Pokud zavoláte 5 minut před focením nebo vůbec, rezervační poplatek propadá. Pokud si fotografování rozmyslíte, bohužel, rezervační poplatek propadá.
 • Vyhrazuji si právo focení přesunout jak z osobních důvodů, tak z důvodu nepřízně počasí, v případě venkovního focení. V tomto případě Vám nabídnu jiné volné termíny
 • Peníze za zakoupené vouchery nevracím!

Ateliér

 • Ateliér se nachází Deblíně 379, v přízemním domku s velikým parkovištěm před vchodem
 • V atelieru jsou papírová fotografická pozadí (bílé, černé,…) a menší pozadí na focení dětí. Na plátna je zákaz vstupu se špinavými podrážkami (nebo tlapkami mazlíčků), proto fotíme bosky, bez ponožek, nebo ve zvlášť na focení přinesené,  čisté obuvi.
 • V ateliéru nechybí rekvizity pro děti i dospělé, rychlovarná konvice (+ káva a čaj), hračky pro děti, přímotop na miminka
 • Po dobu focení jsou rodiče odpovědní za své děti, aby nepoškodily ateliérové vybavení.
 • Novorozená miminka je možné fotit jak v ateliéru, tak mohu přijet k Vám domů - za příplatek.

Fotografování venku

 • Pokud to počasí dovolí, fotíme v exteriéru v Deblíně a okolí

V exteriéru fotíme celoročně, pouze vánoční, valentýnské a v případě nepřízně počasí i velikonoční focení probíhá v ateliéru.​

Za focení v ateliéru v měsících duben až září (mimo tématických focení a newborn) je příplatek 200,-Kč

V průběhu fotografování je zákaz pořizovat jakýkoliv záznam (foto i video) bez mého souhlasu!

Náhledové fotografie zasílám do 5 dnů od fotografování na skryté galerii na Zoneramě. Váš výběr fotografií k úpravě prosím zpět nejpozději do týdne. Hotové fotografie obdržíte v rozmezí 4-8 týdnů od výběru. Vyhrazuji si právo tuto dobu ev. při nečekaných událostech, nemoci či dovolené prodloužit!!!
Zájem o jiný poměr stran fotografií než 5:7 prosím hlaste nejpozději při výběru fotografií k úpravě!
.

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním vodoznaku). Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně jen pro výběr fotografií.

Fotografie prochází standardní úpravou, tj. ořez, úprava kontrastu, barev, tonální křivky, zostření. U portrétů a boudoir focení je samozřejmostí doladění pleti, zvýraznění očí a odstranění drobných nedostatků pleti.

Lehké úpravy proporcí jsou zcela na mém výlučném uvážení. Fotografie upravuji dle mého úsudku podle mého fotografického stylu. Nelze ho měnit.

Pokročilá retuš - složení ze dvou a více snímků, větší zeštíhlení, vyhlazení vrásek, retuš odlesků brýlí, ... je cena 300,-Kč/fotografie

Neupravené fotografie (raw formát) uchovávám pouze po dobu, než je zakázka v pořádku předána a odsouhlasena. Odevzdané upravené fotografie archivuji po dobu jednoho roku.

Reklamace je možná pouze na technicky nezdařilé fotografie.                                                                                                                                       

Nespokojenost  s vlastním vzhledem, výraz zákazníka, jeho proporce, barevné ladění a úprava fotografie ( se stylem fotografa se předem seznamte na sociálních sítích nebo na webových stránkách) není důvodem k reklamaci. 

Odsouhlasením těchto obchodních podmínek berete na vědomí můj autorský styl a styl zpracování – nelze ho tedy poté reklamovat. 

Raw v žádném případě neposkytuji, možnost zakoupení všech nafocených snímků za 1000,-Kč

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Objednáním automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich akceptaci.

Objednáním udělujete souhlas s mým fotografickým stylem.