PRONÁJEM PLNĚ VYBAVENÉHO BOUDOIR A NEWBORN ATELIÉRU  BRNO, MALINOVSKÉHO NÁMĚSTÍ 4.

CENA: 350,-Kč/hodina /+150,-Kč jednorázový technický poplatek/

Asistence fotografa- zaškolení 500,-Kč/hodina

REZERVACE: http://www.famigliafotografo.cz/rezervace 

Rezervace podléhají schválení, nezaplacené rezervace jsou po 48hodinách zrušeny!

Účtuje se každá započatá hodina. Platba se provádí předem na účet  1519910013/3030 na domluvený počet hodin pronájmu. V případě pronájmu ateliéru nad rámec rezervace nebo při spotřebování nového pozadí, se zbytek platby doplatí po ukončení používání.

PERMANENTKA /Permanentka je platná po dobu jednoho roku od jejího vystavení/

320 Kč/hod - permanentka na 10 hodin +150,-Kč jednorázový technický poplatek 

300 Kč/hod - permanentka na 20 hodin +150,-Kč jednorázový technický poplatek  

STORNO POPLATKY

Storno více než 48 hodin před focením zdarma
Storno 24 hodin 50% z ceny pronájmu
Možnost 1x přesunout rezervaci na jiný termín min 5 hodin před focením 

zdarma


Prostor ateliéru tvoří dvě propojené místnosti. V první místnosti slouží pro přípravu na focení, líčení a oblékání, část pro focení newborn. Je zde sedací souprava, stolek a pohodlné křeslo na kojení miminek. V obou místnostech je příjemné denní světlo z velkých oken. Prostory jsou vybaveny pro boudoir, portrétní, rodinnou a newborn fotografii. Najdete zde různé druhy osvětlení, jak zábleskové, umístěné na závěsném stropním zařízení, tak daylight světla na stativech. K dispozici jsou papírová pozadí -bílé, černé, hnědé nebo šedé, ale i vzorované tapety.

VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ
Vyzkoušet si můžete čtyři daylighty 2250 W a čtyři zábelsková světla o výkonu 500Ws.
RŮZNÁ POZADÍ
Najdete u nás čtyři vzory tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. K dispozici jsou i klasická papírová fotopozadí v rolích (černé, bílé, hnědé, šedé,…) a velký výběr pozadí vinylových nebo látkových.
SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ
Vše si můžete přesunout podle potřeby, k dispozici je i sedačka, kterou je možné roztáhnout a tím vznikne další postel pro focení, koženkové sofa, křeslo, taburet, toaletka, atrapa krbu.
PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ
Pro rodinné focení lze využít sedací soupravu, sofa i postel. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení – několik barev papírových fotopozadí, vinylová i látková pozadí s mnoha dekory a záblesková světla.
LODIČKY A OBLEČENÍ
Klientky si mohou zdarma zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 38 - 41.

K dispozici je i velké množství prádlla, korzety, kožíšky, pin up šaty, šperky - půjčení po předchozí dohodě za technický poplatek 200,-Kč  

Dále šatičky, tutu sukýnky, kalhoty, košile, trička, čepice pro focení dětí. K dispozici je i velká krabice hraček pro zabavení dětí.

Pro focení miminek a batolat je k dospozici velké množství přehozů, podkladových látek, nádob, newborn oblečků, wrapy, čelenky, bean bag, konstrukce a svorky na látková pozadí - půjčení po předchozí dohodě za technický poplatek 200,-Kč
 

VYBAVENÁ KUCHYŇKA
Kuchyňka přes chodbičku je plně vybavená. Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma.