Ateliér

PRONÁJEM PLNĚ VYBAVENÉHO BOUDOIR ATELIÉRU FF BRNO, MALINOVSKÉHO NÁMĚSTÍ 4.

Cena 300,-Kč/hodina /+150,-Kč jednorázový technický poplatek/


Prostor ateliéru tvoří dvě propojené místnosti. V první místnosti slouží pro přípravu na focení, líčení a oblékání, část pro focení newborn. Je zde sedací souprava, stolek a pohodlné křeslo na kojení miminek. V obou místnostech je příjemné denní světlo z velkých oken. Prostory jsou vybaveny pro boudoir, portrétní, rodinnou a newborn fotografii. Najdete zde různé druhy osvětlení, jak zábleskové, umístěné na závěsném stropním zařízení, tak daylight světla na stativech. K dispozici jsou papírová pozadí -bílé, černé, hnědé nebo šedé, ale i vzorované tapety.
VÍCE TYPŮ SVÍCENÍ
Vyzkoušet si můžete dva daylighty 2250 W a čtyři zábelsková světla o výkonu 500Ws.
RŮZNÁ POZADÍ
Najdete u nás tři vzory tapet na stěnách, které můžete použít jako pozadí pro vaše fotografie. K dispozici jsou i klasická papírová fotopozadí v rolích (černé, bílé, hnědé, šedé,…) a velký výběr pozadí vinylových nebo látkových.
SNADNÝ PŘESUN VYBAVENÍ
Vše si můžete přesunout podle potřeby, k dispozici je i sedačka, kterou je možné roztáhnout a tím vznikne další postel pro focení, koženkové sofa, křeslo, taburet, toaletka, atrapa krbu.
PROSTOR PRO RODINNÉ FOCENÍ
Pro rodinné focení lze využít sedací soupravu, sofa i postel. Využít můžete i klasické ateliérové vybavení – několik barev papírových fotopozadí, vinylová i látková pozadí s mnoha dekory a záblesková světla.
LODIČKY A OBLEČENÍ
Klientky si mohou zapůjčit boty na vysokém podpatku ve velikostech 37 - 41.
K dispozici je i velké množství pin up šatů, prádlo, korzety, kožíšky, šperky pro focení dospělých, šatičky, tutu sukýnky, kalhoty, košile, trička, čepice pro focení dětí. K dispozici je i velká krabice hraček pro zabavení dětí.
Pro focení miminek a batolat je k dospozici velké množství přehozů, podkladových látek, nádob, newborn oblečků, wrapy, čelenky, bean bag, konstrukce a svorky na látková pozadí.
VYBAVENÁ KUCHYŇKA
Kuchyňka přes chodbičku je plně vybavená. Čaj a káva jsou pro vás k dispozici zdarma.